Znów bez punktów na wyjeździe.

Piast Piastów 1-0 GLKS Nadarzyn

Skład: Adam Stępniewicz- Kamil Guziak, Michał Domagała(Mateusz Call), Konrad Kaliszewski, Bartek Kowalski- Łukasz Majkowski, Adrian Zabłocki(Paweł Rios), Rafał Deczewski(Łukasz Sęk), Tomasz Lipiński, Konrad Górski(Kordian Wójcik)- Dawid Banasiewicz

W sobotę 11 kwietnia przyszło nam się mierzyć z trzecią siłą naszej grupy A klasy. Niestety mecz nie przyniósł nam punktów, jednak co gorsza gra naszego zespołu nie była dobra.

Od samego początku przewagę mieli gospodarze starając się przedostać pod naszą bramkę taktyką "długa piłka za obrońców". W 20 minucie przyniosło im to szczęście w postaci strzelonej bramki. Wtedy też nadarzyniacy zaczęli konstruować akcje, dzięki czemu gra się wyrównała - jednak nie miało to przełożenia na kreowanie sytuacji podbramkowych. Jedną z nielicznych miał Dawid Banasiewicz, jednakże minimalnie przestrzelił. W 40 minucie uratowała nas poprzeczka przed utratą drugiej bramki. Na przerwę drużyny schodziły z prowadzeniem gospodarzy 1-0.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ znacznej zmianie. Gra toczyła się głównie w środku pola oraz często była w górze, co mogło być spowodowane kiepskim stanem boiska w Piastowie. Obie drużyny miały sytuacje, aby zmienić wynik spotkania, jednak tak się nie stało i przegrywamy swój drugi mecz z rzędu na wyjeździe.

Wynik, ani gra nas nie satysfakcjonuje i będziemy starać się poprawić w kolejnych spotkaniach. Warto zaznaczyć, że na boisku pojawił się w okolicach 80 minuty wychowanek GLKS-u. Paweł Rios, bo o nim mowa, ma 16 lat i dziś zadebiutował w pierwszej drużynie. Kibicom dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania z udziałem naszej drużyny.